Du har inga varor i din kundvagn
Privat Företag

Byggvaruhus Bandhagen

BYGGVARUHUS BANDHAGEN

Byggvaruhus Bandhagen |

Välkommen till vårt byggvaruhus!

Nedan hittar ni våra öppettider, direkt telefonnummer för bland annat Order och Lager och även kontaktuppgifter till vår personal.

Kontaktuppgifter
Bärbogränd 3
124 32   Bandhagen
Butik: 075-241 26 00
Order: 075-241 26 10
Varumottagning: 075-241 26 20
Transport: 075-241 26 30
Öppettider
Måndag 06:00-17:00
Tisdag 06:00-17:00
Onsdag 06:00-17:00
Torsdag 06:00-17:00
Fredag 06:00-16:00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Lars Jansson Bandhagen

VI BYGGER BYGGPROFFSEN


Bygghandeln 100% Proffs förvärvades av Beijer byggmaterial i april 2022. 100% Proffs riktade sig enbart till yrkeshantverkare. Sortimentet och företagets tjänster optimerades för att göra byggproffsens arbetsliv så enkelt och roligt som möjligt.

100% Proffs är idag Beijer-anläggningar, men vår bygghandel i Bandhagen är fortsatt nischad mot byggproffs. För att handla hos oss i Bandhagen behöver du vara yrkeshantverkare och ha ett företagskonto hos Beijer. Ansök om ett konto här.

I Bandhagen får byggproffsen bästa möjliga service av samma proffsiga och engagerade personal som tidigare.

Varmt välkommen till 100% proffsiga Beijer på Bärbogränd 3 i Bandhagen. Om du är byggproffs, vill säga.

Lars Jansson
Filialchef på Beijer Byggmaterial i Bandhagen

o Proffsanläggning, specialiserad på att underlätta byggproffsens vardag. För att handla i Bandhagen behöver byggfirman ha ett Beijer-konto.
o Tidiga och snabba leveranser, tack vare vårt nattplock. Beställ före stängning så är ditt byggmaterial vanligtvis levererat till bygget eller redo för upphämtning nästa vardags morgon.
o Köksproffs som hjälper dig att planera och rita upp köket i 3D. VI kan även hjälpa dig att mäta på plats på bygget.

Kontaktpersoner i Bandhagen

Lars Jansson, Filialchef

Tel: 0752-412601
Mobil: 0766959522
Email: lars.jansson@beijerbygg.se

Thomas Skoog, Säljchef

Tel: 0752-412611
Mobil: 0766965228
Email: thomas.skoog@beijerbygg.se

Björn Dahlin, Butik

Tel: 0752-412611
Email: bjorn.dahlin@beijerbygg.se

Charlotte Dewoody, Butik

Tel: 0752-412605
Email: charlotte.dewoody@beijerbygg.se

Carina Nilsson, Sälj Kunddisk

Tel: 0752-412604
Email: carina.nilsson@beijerbygg.se

Cathrin Rönnehäll, Sälj Kunddisk

Tel: 0752-412606
Email: cathrin.ronnehall@beijerbygg.se

Niklas Törnqvist, Sälj Kök

Tel: 0752-412608
Mobil: 0737272594
Email: niklas.tornqvist@beijerbygg.se

Rebecca Sallmander, Sälj Kök

Tel: 0752-412609
Mobil: 0739974940
Email: rebecca.sallmander@beijerbygg.se

Tina Sköld, Innesälj/Projekt

Tel: 0752-412612
Email: tina.skold@beijerbygg.se

Emilie Åberg, Innesälj/Projekt

Tel: 0752-412613
Email: emilie.aberg@beijerbygg.se

Patric Nyberg, Utesälj

Tel: 0752-412614
Mobil: 0735093206
Email: patric.nyberg@beijerbygg.se

Per Svenblad, Projekt/Innesälj

Tel: 0752-412615
Mobil: 0723103207
Email: per.svenblad@beijerbygg.se

Pier Giannini, Projekt/Innesälj

Tel: 0752-412616
Mobil: 0708994444
Email: pier.giannini@beijerbygg.se

Fredrik Gladh, Lagerchef

Tel: 0752-412621
Mobil: 0707558155
Email: fredrik.gladh@beijerbygg.se

Markus Postol, Transitlager

Tel: 0752-412627
Email: markus.postol@beijerbygg.se

John Liljeberg, Transport

Tel: 0752-412631
Mobil: 0702188763
Email: john.liljeberg@beijerbygg.se

Mauri Cortes, Transport

Tel: 0752-412632
Mobil: 0736005814
Email: mauri.cortes@beijerbygg.se