Du har inga varor i din kundvagn
Privat Företag

Byggvaruhus Strömstad

Byggvaruhus Strömstad |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben? 

Välj bland 75 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Nedan hittar ni våra öppettider, direkt telefonnummer för Butik samt även kontaktuppgifter till vår personal.

Kontaktuppgifter
Tångenvägen 3
452 35   Strömstad
Tel: 0526-623 80
Växel: 075-241 1000
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-18:00
Lördag 09:00-15:00
Söndag Stängt

Följ oss i våra sociala kanaler



Här är vi som jobbar på Strömstads byggvaruhus


Filialchef
Stefan Elvelund
0752418950
stefan.elvelund@beijerbygg.se

Butikschef
Tina Hansson
0752418954
tina.hansson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Bo Dynefors
0752418952
bo.dynefors@beijerbygg.se

Proffssäljare
Mattias Johansson
0752418951
mattias.johansson@beijerbygg.se

Kökssäljare
Elina Forsgren
0752418953
elina.forsgren@beijerbygg.se

Butiksäljare
Mathilda Larsson
0752418956
mathilda.larsson@beijerbygg.se

Brädgårdssäljare
Erika Karlsson
0752418962
erika.karlsson@beijerbygg.se

Brädgårdssäljare
Tony hansson
0752418961
tony.hansson@beijerbygg.se