Du har inga varor i din kundvagn
Privat Företag

Byggvaruhus Tanumshede

Byggvaruhus Tanumshede |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben? 

Välj bland 75 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Nedan hittar ni våra öppettider, direkt telefonnummer för Butik samt även kontaktuppgifter till vår personal.

Kontaktuppgifter
Industrivägen 3A
457 31   Tanumshede
Butik: 0752418980
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-18:00
Lördag 09:00-14:00
Söndag Stängt

Filialchef
Glenn Andrésen
075-241 89 81
glenn.andresen@beijerbygg.se

Butikschef
Lisa Nilsson
lisa.nilsson@beijerbygg.se

Säljchef
Andreas Andersson
075-241 89 82
andreas.p.andersson@beijerbygg.se

Lagerchef
Bertil Hansson
075-241 89 83
bertil.hansson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Helena Andersson
075-241 89 79
helena.andersson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Henrik Edvardsson
075-241 89 78
henrik.edvardsson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Viktor Lennerö
075-241 89 71
viktor.lennero@beijerbygg.se

Butiksäljare
Rebecca Borg
075-241 89 87
rebecca.borg@beijerbygg.se

Butikssäljare
Åke Johansson
075-241 89 72
ake.johansson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Niklas Sundblad
075-241 89 85

Lagersäljare
Martin Hedesbo
075-241 89 88
martin.hedesbo@beijerbygg.se