Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Boden

Byggvaruhus Boden |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben, välj bland
65 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Kontaktuppgifter
Kopplingsvägen 12
961 38   Boden
Butik: 075-241 1118
Lager: 075-241 1119
Fax: 075-241 1115
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-17:00
Lördag 09:00-13:00
Söndag Stängt

Butikschef

Lotta Nordström

0752411105

lotta.nordstrom@boden.beijerbygg.se

Lagerchef/transport

Linda Lindbom

0752411106

linda.lindbom@boden.beijerbygg.se

Säljare proffs/butik/transport

Jens Nilsson

0752411109

jens.nilsson@boden.beijerbygg.se

Säljare proffs

Jens Johansson

0752413994

jens.johansson@beijerbygg.se

Säljare proffs

Roy Karlsson

0752411102

roy.karlsson@boden.beijerbygg.se

Säljare butik/proffs/interiör

Fredrik Grandin

0752413924

fredrik.grandin@beijerbygg.se

Säljare butik/proffs

Elin Sundqvist

0752411103

elin.sundqvist@boden.beijerbygg.se

Säljare butik/proffs

Kjell Mettävainio

0752411107

kjell.mettavainio@boden.beijerbygg.se

Säljare butik

Alicia Lindbom

0752411113

alicia.lindbom@boden.beijerbygg.se

Säljare lager

Joakim Asplund

0752411115

Säljare lager

Thomas Karlsson

0752411121

Säljare lager

Ellen Johansson

0752411114

Säljare lager

Malin Vidgren

0752411116

Regionsäljare

Markus Lundberg

0766983095

markus.lundberg@beijerbygg.se

Regionsäljare

Jens Jacobsen

0701901998

jens.jacobsen@beijerbygg.se