Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Bovallstrand

Byggvaruhus Bovallstrand |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben, välj bland
65 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Kontaktuppgifter
Kvarnforsen
456 47   Bovallstrand
0523-667 060
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-18:00
Lördag 09:00-15:00
Söndag Stängt

Butikschef
Jonatan Harryson
0523-667772
jonatan.harryson@beijerbygg.se

Lagerchef
Marcus Larsson
0523-667069
marcus.larsson@beijerbygg.se

Filialchef
Daniel Larsson
0523-667773
daniel.larsson@beijerbygg.se

Säljsupport
Gunnel Sörensson
0523-667065
gunnel.sorensson@beijerbygg.se

Proffssäljare/Objekt
Ronnie Johansson
0523-667062
ronnie.johansson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Fredrik Karlsson
0523-261013
fredrik.karlsson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Fredrik Torell
0523-667777
fredrik.torell@beijerbygg.se

Proffssäljare
Alina Aldegren
0523-261020
alina.aldegren@beijerbygg.se

Proffssäljare
Lotta Fivelsdal
0523-261027
lotta.fivelsdal@beijerbygg.se

Proffssäljare
Marie Hansson
0523-667770
marie.hansson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Pontus Larsson
0523-667067
pontus.larsson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Peter Heie
0523-261017
peter.heie@beijerbygg.se

Proffssäljare/Objekt
Ulf Helgesson
0523-667066
ulf.helgesson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Erik Niklasson
0523-261024
erik.niklasson@beijerbygg.se

Förnödenhetssäljare
Peter Lind
0523-667774
peter.lind@beijerbygg.se

Butiksäljare
Rebecca Josefsson
0523-261021
rebecca.josefsson@beijerbygg.se

Butiksäljare
Sara Lengquist
0523-261022
sara.lengquist@beijerbygg.se

Butiksäljare
Simon Selin
0523-667061
simon.selin@beijerbygg.se

Butiksäljare
Svante Nyblom
0523-667771
svante.nyblom@beijerbygg.se

Butiksäljare
Åke Ramn
0523-667073
ake.ramn@beijerbygg.se

Butiksäljare
Catharina Hansson
0523-667776
catharina.hansson@beijerbygg.se

Butiksäljare
Henrik Jansson
0523-661025
henrik.jansson@beijerbygg.se

Butiksäljare
Linus Gillingsmark
0523-667076
linus.gillingsmark@beijerbygg.se

Butiksäljare
Martin Sörqvist
0523-667075
martin.sorqvist@beijerbygg.se

Lagersäljare
Kristoffer Johansson
0523-667077
kristoffer.johansson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Markus Johansson
0523-261016
markus.johansson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Mattias Melin
0523-261018
mattias.melin@beijerbygg.se

Lagersäljare
Oscar Thorsen
0523-261019
oscar.thorsen@beijerbygg.se

Lagersäljare
Per Bond
per.bond@beijerbygg.se

Lagersäljare
Philip Franzen
0523-667068
philip.franzen@beijerbygg.se

Lagersäljare
Rasmus Karlsson
0523-261023
rasmus.karlsson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Robin Johansson
0523-261010
robin.johansson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Simon Johansson
0523-261015
simon.johansson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Asadullah Rahimi
0523-667086
asadullah.rahimi@beijerbygg.se

Lagersäljare
Carl Johan Larsson
0523-667074
carl.johan.larsson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Christoffer Larsson
0523-261011
christoffer.larsson@beijerbygg.se

Transportledare
Anders Hassellöv
0523-667778
anders.hassellov@beijerbygg.se

Chaufför
Alexander Udén
0707-471697
alexander.uden@beijerbygg.se

Chaufför
Mathias Hansson
0720-669649
mathias.hansson@beijerbygg.se

Chaufför
Mats Zetterqvist
0734-615521
mats.zetterqvist@beijerbygg.se

Chaufför
Anton Karlsson
0732-708369
anton.karlsson@beijerbygg.se

Inköpare
Peter Starkenberg
0523-667779
peter.starkenberg@beijerbygg.se