Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Norrköping

Byggvaruhus Norrköping |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben?

Välj bland 70 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Nedan hittar ni våra öppettider, direkt telefonnummer för Butik samt även kontaktuppgifter till vår personal.

Kontaktuppgifter
Exportgatan 42
602 28   Norrköping
Butik: 075-241 1335
Företagsförsäljning: 075-241 1338
Lager: 075-241 1334
Fax: 075-241 1310
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-17:00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Avvikande öppettider
Juni 2024
2024-06-20 Torsdag 06:30-14:00
2024-06-21 Fredag Midsommarafton Stängt
2024-06-24 Måndag 07:00-16:00
2024-06-25 Tisdag 07:00-16:00
2024-06-26 Onsdag 07:00-16:00
2024-06-27 Torsdag 07:00-16:00
2024-06-28 Fredag 07:00-16:00
Juli 2024
2024-07-01 Måndag 07:00-16:00
2024-07-02 Tisdag 07:00-16:00
2024-07-03 Onsdag 07:00-16:00
2024-07-04 Torsdag 07:00-16:00
2024-07-05 Fredag 07:00-16:00
2024-07-08 Måndag 07:00-16:00
2024-07-09 Tisdag 07:00-16:00
2024-07-10 Onsdag 07:00-16:00
2024-07-11 Torsdag 07:00-16:00
2024-07-12 Fredag 07:00-16:00
2024-07-15 Måndag 07:00-16:00
2024-07-16 Tisdag 07:00-16:00
2024-07-17 Onsdag 07:00-16:00
2024-07-18 Torsdag 07:00-16:00
2024-07-19 Fredag 07:00-16:00
2024-07-22 Måndag 07:00-16:00
2024-07-23 Tisdag 07:00-16:00
2024-07-24 Onsdag 07:00-16:00
2024-07-25 Torsdag 07:00-16:00
2024-07-26 Fredag 07:00-16:00
2024-07-29 Måndag 07:00-16:00
2024-07-30 Tisdag 07:00-16:00
2024-07-31 Onsdag 07:00-16:00
Augusti 2024
2024-08-01 Torsdag 07:00-16:00
2024-08-05 Måndag 07:00-16:00
2024-08-06 Tisdag 07:00-16:00
2024-08-07 Onsdag 07:00-16:00
2024-08-08 Torsdag 07:00-16:00
2024-08-09 Fredag 07:00-16:00
2024-08-12 Måndag 07:00-16:00
2024-08-13 Tisdag 07:00-16:00
2024-08-14 Onsdag 07:00-16:00
2024-08-15 Torsdag 07:00-16:00
2024-08-16 Fredag 07:00-16:00

Säljare Proffs
Magnus Rogalin
0752411313
0766980449
Magnus.rogalin@beijerbygg.se

Säljare Proffs
Mikael Nilsson
0721464490
mikael.nilsson@beijerbygg.se

Regionssäljare Fasad & Betong
Mikael Johansson
0766962842
mikael.johansson@beijerbygg.se

Regionsäljare
Tommy Holmberg
0721454518
tommy.holmberg@beijerbygg.se

Kökssäljare
Kajsa Andersson
075-2411318
072-0832974
Kajsa.andersson@beijerbygg.se

Butikssäljare
Mattias Sköld
0752411329
0766989681
Mattias.skold@beijerbygg.se

Butikssäljare
Isabella Owens Ekström
0752411307
0708611029
isabella.owens@beijerbygg.se

Lagersäljare
Gustav Östling
0752411321
0766989682
gustav.ostling@beijerbygg.se

Lagersäljare
Urban Håkansson
0522411326
0766976489
urban.hakansson@beijerbygg.se

Transportledare
Andreas Alf
075-2411332
076-7213764
andreas.alf@beijerbygg.se