Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Piteå

Byggvaruhus Piteå |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben, välj bland
65 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Kontaktuppgifter
Batterigatan 2
941 47   Piteå
Butik: 075-241 1518
Företagsförsäljning: 075-241 1519
Fax: 075-241 1525
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-17:30
Lördag 09:00-13:00
Söndag Stängt

Säljchef Proffs

Niclas Björnfot

0721423422

niclas.bjornfot@beijerbygg.se

Lagerchef

Jan Engberg

0752411511

jan.engberg@beijerbygg.se

Säljare Proffs

Johan Dahlqvist

0752411515

johan.dahlqvist@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Jocke Wirén

0752411532

joakim.wiren@pitea.beijerbygg.se

Säljare Proffs

Karin Bergström

0752411502

karin.bergstrom@pitea.beijerbygg.se

Säljare Proffs

Linus Larsson

0752411516

linus.larsson@beijerbygg.se

Säljare Butik

Anders Wikberg

0752411527

anders.wikberg@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Cicki Carlsson

0752411507

cicki.carlsson@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Ida Björnfot

0752411536

ida.bjornfot@beijerbygg.se

Säljare Butik

David Söderlund

0752411535

david.soderberg@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Peter Carlsson

0752411505

peter.carlsson@beijerbygg.se

Säljare Butik

Carl Björnfot

0752411501

carl.bjornfot@beijerbygg.se

Säljare Butik

Jaqueline Ceder

jaqueline.ceder@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Per-Ove Lindkvist

0752411512

per-ove.lindkvist@pitea.beijerbygg.se

Säljare Lager

Peter Lundström

0752411503

peter.lundström@pitea.beijerbygg.se

Säljare Lager

Anders Söderberg

0752411534

anders.soderberg@pitea.beijerbygg.se

Säljare Lager

Rickard Johansson

0752411531

rickard.johansson@pitea.beijerbygg.se

Säljare Lager

Rickard Sundberg

0752411522

rickard.sundberg@beijerbygg.se

Regionssäljare

Jens Jacobsen

jens.jacobsen@beijerbygg.se

Regionssäljare

Markus Lundberg

markus.lundberg@beijerbygg.se