Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Piteå

Byggvaruhus Piteå |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben, välj bland
55 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Kontaktuppgifter
Batterigatan 2
941 47   Piteå
Butik: 075-241 1518
Företagsförsäljning: 075-241 1519
Fax: 075-241 1525
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-17:00
Lördag 09:00-13:00
Söndag Stängt
Avvikande öppettider
Oktober 2020
2020-10-30 Fredag 06:30-16:00
2020-10-31 Lördag Alla Helgons Dag Stängt
December 2020
2020-12-23 Onsdag 06:30-16:00
2020-12-24 Torsdag Julafton Stängt
2020-12-25 Fredag Juldagen Stängt
2020-12-26 Lördag Annandag Jul Stängt
2020-12-27 Söndag Stängt
2020-12-30 Onsdag 06:30-16:00
2020-12-31 Torsdag Nyårsafton Stängt
Januari 2021
2021-01-01 Fredag Nyårsdagen Stängt
2021-01-02 Lördag Stängt
2021-01-05 Tisdag 06:30-16:00
2021-01-06 Onsdag Trettondag Jul Stängt

Säljchef Proffs

Niclas Björnfot

0721423422

niclas.bjornfot@beijerbygg.se

Säljare Proffs

Jens Nilsson

0752411514

jens.nilsson@pitea.beijerbygg.se

Säljare Proffs

Johan Dahlqvist

0752411515

johan.dahlqvist@pitea.beijerbygg.se

Säljare Proffs

Karin Bergström

0752411502

karin.bergstrom@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Amelie Lundberg

0752411530

amelie.lundberg@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Anders Wikberg

0752411527

anders.wikberg@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Cicki Carlsson

0752411507

cicki.carlsson@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Ida Björnfot

0752411536

ida.bjornfot@beijerbygg.se

Säljare Butik

David Söderlund

0752411535

david.soderberg@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Peter Carlsson

0752411505

peter.carlsson@beijerbygg.se

Säljare Butik

Carl Björnfot

0752411501

carl.bjornfot@beijerbygg.se

Säljare Butik

Jaqueline Ceder

jaqueline.ceder@pitea.beijerbygg.se

Säljare Butik

Per-Ove Lindkvist

0752411512

per-ove.lindkvist@pitea.beijerbygg.se

Säljare Lager

Peter Lundström

0752411503

peter.lundström@pitea.beijerbygg.se

Säljare Lager

Anders Söderberg

0752411534

anders.soderberg@pitea.beijerbygg.se

Säljare Lager

Rickard Johansson

0752411531

rickard.johansson@pitea.beijerbygg.se

Säljare Lager

Rickard Sundberg

0752411522

rickard.sundberg@beijerbygg.se

Regionssäljare

Jens Jacobsen

0701901998

jens.jacobsen@beijerbygg.se

Regionssäljare

Markus Lundberg

0766983095

markus.lundberg@beijerbygg.se