Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Haninge

Byggvaruhus Haninge |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben?

Välj bland 75 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Nedan hittar ni våra öppettider, direkt telefonnummer för Butik samt även kontaktuppgifter till vår personal.

Kontaktuppgifter
Rudanvägen 1
136 50   Jordbro
Butik: 075-241 2840
Företagsförsäljning: 075-241 2850
Fax: 075-241 2869
Epost: order.haninge@beijerbygg.se
Öppettider
Måndag-Fredag 06:00-17:00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Avvikande öppettider
Juni 2024
2024-06-07 Fredag 06:00-15:00
Juli 2024
2024-07-01 Måndag 06:00-16:00
2024-07-02 Tisdag 06:00-16:00
2024-07-03 Onsdag 06:00-16:00
2024-07-04 Torsdag 06:00-16:00
2024-07-05 Fredag 06:00-16:00
2024-07-08 Måndag 06:00-16:00
2024-07-09 Tisdag 06:00-16:00
2024-07-10 Onsdag 06:00-16:00
2024-07-11 Torsdag 06:00-16:00
2024-07-12 Fredag 06:00-16:00
2024-07-15 Måndag 06:00-16:00
2024-07-16 Tisdag 06:00-16:00
2024-07-17 Onsdag 06:00-16:00
2024-07-18 Torsdag 06:00-16:00
2024-07-19 Fredag 06:00-16:00
2024-07-22 Måndag 06:00-16:00
2024-07-23 Tisdag 06:00-16:00
2024-07-24 Onsdag 06:00-16:00
2024-07-25 Torsdag 06:00-16:00
2024-07-26 Fredag 06:00-16:00
2024-07-29 Måndag 06:00-16:00
2024-07-30 Tisdag 06:00-16:00
2024-07-31 Onsdag 06:00-16:00
Augusti 2024
2024-08-01 Torsdag 06:00-16:00
2024-08-02 Fredag 06:00-16:00

Välkommen till Beijer Byggmaterial i Haninge!

o Erbjuder bra logistiktjänster.
o Stort och brett sortiment.
o Servicefokuserade bygghandel.

Här är vi som jobbar på Haninges byggvaruhus


Utesäljare
Jens Derwinger
Tel: 075-2412892
Epost: jens.derwinger@beijerbygg.se

Utesäljare
Anders Westerberg
Tel: 075-2412865
Epost: anders.westerberg@beijerbygg.se

Innesäljare/Avtal
Christoffer Jansson
Tel: 075-2412878
Epost: christoffer.jansson@beijerbygg.se

Innesäljare/Byggrådgiv.
Tony Carlsson
Tel: 075-2412888
Epost: tony.carlsson@beijerbygg.se

Innesäljare
Carina Holmstedter
Tel: 075-2412866
Epost: carina.holmstedter@beijerbygg.se

Innesäljare
Jonathan Törn
Tel: 075-2412591
Epost: jonathan.torn@beijerbygg.se

Innesäljare/Tak
Tom Svenonius
Tel: 075-2412565
Epost: tom.svenonius@beijerbygg.se

Innesäljare
Jan Östergård
Tel: 075-2412896
Epost: jan.ostergard@beijerbygg.se

Innesäljare/PSU
Vesna Miljkovic
Tel: 075-2412891
Epost: vesna.miljkovic@beijerbygg.se

Innesäljare/Kök
Annica Arvidsson
Tel: 075-2412894
Epost: annica.arvidsson@beijerbygg.se

Säljchef
Markus Blume
Tel: 076-6974337
Epost: markus.blume@beijerbygg.se

Filialchef
Marko Eriksson
Tel: 070-2822584
Epost: marko.eriksson@beijerbygg.se

Följ oss i våra sociala kanaler