Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Hörby

Byggvaruhus Hörby |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben?

Välj bland 70 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Nedan hittar ni våra öppettider, direkt telefonnummer för Butik samt även kontaktuppgifter till vår personal.

Kontaktuppgifter
Slagtoftavägen 13
242 31   Hörby
Butik: 075-241 8530
Byggsälj: 075-241 8540
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-17:00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Avvikande öppettider
Juni 2024
2024-06-06 Torsdag Nationaldagen Stängt


Här är vi som jobbar på Hörbys byggvaruhus



Filialchef
Bodil Höglund
075-241 86 65
bodil.hoglund@beijerbygg.se

Säljchef, Proffs
Henrik Johansson
075-241 85 37
henrik.johansson@beijerbygg.se

Företagssäljare
Bill Lindstedt
075-241 85 41
bill.lindstedt@beijerbygg.se

Företagssäljare
Jan Ovesson
075-241 85 31
jan.ovesson@beijerbygg.se

Företagssäljare
Joakim Kindgren
075-241 85 42
joakim.kindgren@beijerbygg.se

Butiks- & Lagerchef
Magnus Eriksson
075-241 85 33
magnus.eriksson@beijerbygg.se

Butikssäljare
Andreas Nilsson
075-241 86 69
andreas.nilsson@beijerbygg.se

Butikssäljare
Peter Gyldemyr
075-241 85 34
peter.gyldemyr@beijerbygg.se

Lagersäljare
Pierre Palmzon
075-241 85 39
pierre.palmzon@beijerbygg.se

Lagersäljare
Roger Hansson
075-241 85 35
roger.hansson@beijerbygg.se