Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Linköping

Byggvaruhus Linköping |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben?

Välj bland 70 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Nedan hittar ni våra öppettider, direkt telefonnummer för Butik samt även kontaktuppgifter till vår personal.

Kontaktuppgifter
Industrigatan 17
582 77   Linköping
Butik: 075-241 1428
Företagsförsäljning: 075-241 1429
info@linkoping.beijerbygg.se
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-17:00
Lördag Stängt
Söndag Stängt
Avvikande öppettider
Juni 2024
2024-06-20 Torsdag Dag innan röd dag 07:30-14:00

Följ oss i våra sociala kanaler





Här är vi som jobbar på Linköpings byggvaruhus



PROFFSSÄLJCHEF
Johan Bramfalk
075-2411432
johan.bramfalk@beijerbygg.se

LAGERCHEF
Pierre Eriksson
075-2411437
pierre.eriksson@beijerbygg.se

SPECIALISTSÄLJARE BUTIK
Christian Karlsson
075-2411415
christian.k.karlsson@beijerbygg.se

REGIONAL EKONOMISUPPORT
Ellen Kennberg
075-2411080
ellen.kennberg@beijerbygg.se

UTESÄLJARE
Johan Pettersson
075-2411406
johan.pettersson@beijerbygg.se

PROFFSSÄLJARE
Michael Fredriksson
075-2411403
michael.fredriksson@linkoping.beijerbygg.se

REGIONSSÄLJARE
Daniel Moberg
0706-364418
daniel.moberg@beijerbygg.se

TRANSPORTLEDARE
Anders Forsberg
075-2411405
anders.forsberg@beijerbygg.se

GODSMOTTAGARE
Fredrik Söderqvist
075-2411417
fredrik.soderqvist@linkoping.beijerbygg.se

LAGERSÄLJARE
Pierre Woxler
075-2411419
pierre.woxler@beijerbygg.se

LAGERSÄLJARE
Sandra Wall
075-2411412
sandra.wall@beijerbygg.se

LAGERSÄLJARE
Lucas Karlsson
075-2411427
lucas.karlsson@beijerbygg.se