Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Strömstad

Byggvaruhus Strömstad |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben, välj bland
65 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Kontaktuppgifter
Tångenvägen 3
452 35   Strömstad
0526-623 80
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-18:00
Lördag 09:00-15:00
Söndag Stängt

Butiksäljare
Eive Carlsson
0526-715130
eive.carlsson@beijerbygg.se

Butiksäljare
Elina Forsgren
0526-715133
elina.forsgren@beijerbygg.se

Butiksäljare
Gustav Toftedahl
0526-715138
gustav.toftedahl@beijerbygg.se

Butiksäljare
Tina Hansson
0526-62383
tina.hansson@beijerbygg.se

Filialchef
Stefan Elvelund
0526-62386
stefan.elvelund@beijerbygg.se

Lagersäljare
Erika Karlsson
0526-715134
erika.karlsson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Karin Esbjörnsson
0526-62384
karin.esbjornsson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Tony hansson
0526-62387
tony.hansson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Kristofer Thuresson
0526-715137
kristofer.thuresson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Bo Dynefors
0526-62385
bo.dynefors@beijerbygg.se

Proffssäljare
Mattias Johansson
0526-62382
mattias.johansson@beijerbygg.se

Chaufför
Mikael Börjesson
0526-715135
mikael.borjesson@beijerbygg.se