Du har inga varor i din kundvagn

VÅRA BYGGVARUHUS

Byggvaruhus Tanumshede

Byggvaruhus Tanumshede |

Du vet väl att vårt byggsortiment även finns på webben, välj bland
65 000 produkter! Köp online och hämta ut packat och klart i vårt byggvaruhus eller få det levererat dit du vill.​

Kontaktuppgifter
Industrivägen 3A
457 31   Tanumshede
0525-760 980
Öppettider
Måndag-Fredag 06:30-18:00
Lördag 09:00-15:00
Söndag Stängt

Filialchef
Glenn Andrésen
0525-760981
glenn.andresen@beijerbygg.se

Butiksäljare
Bert Karlsson
0525-760987
bert.karlsson@beijerbygg.se

Butiksäljare
Helena Andersson
0525-760989
helena.andersson@beijerbygg.se

Butiksäljare
Lisa Nilsson
0525-760986
lisa.nilsson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Åke Johansson
0525-760990
ake.johansson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Bertil Hansson
0525-760983
bertil.hansson@beijerbygg.se

Lagersäljare
Helena Finn
0525-760985
helena.finn@beijerbygg.se

Lagersäljare
Martin Hedesbo
0525-760988
martin.hedesbo@beijerbygg.se

Proffssäljare
Helen Werme
0525-760984
helen.werme@beijerbygg.se

Proffssäljare
Henrik Edvardsson
0525-760998
henrik.edvardsson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Andreas Andersson
0525-760982
andreas.p.andersson@beijerbygg.se

Proffssäljare
Viktor Lennerö
0525-760991
viktor.lennero@beijerbygg.se